12 Eylül’de iPhone 7 Gelebilir

Apple tarafından yapılacak iPhone 7 tanıtımının Eylül ayı içerisinde olacağı tahmin edilse de bu konuda ilk defa net bir tarih paylaşıldı.

691 0
691 0

Uzun zamandan beri iPhone 7 modeli ile gündemden düşmeyen Apple, Eylül ayı içerisinde yapacağı tanıtımlar için bugüne kadar kesin bir tarih vermedi. Bu bakımdan telefon modelinin özelliklerinden tanıtım tarihine kadar tüm konularda büyük bir soru işareti oluşurken konu ile ilgili yeni bir gelişme Twitter üzerinde yaşandı.

Evan Blass Devrede

Bugüne kadar yaptığı paylaşımlar ile doğruluk oranı yüksek olan bilgileri sızdıran Evan Blass yaptığı son açıklamada iPhone 7’nin tanıtım tarihini paylaştı. Yapılan açıklamada 12 Eylül günü Apple tarafından özel bir etkinliğin gerçekleştirileceği ve bu etkinlik ile birlikte yeni cihazların ve özelliklerin tanıtılacağı belirtildi.

Kuşkusuz etkinliğin en çok dikkat çeken bölümü iPhone 7 tanıtımının yapılacağı bölümler olacak. Bugüne kadar pek çok farklı özelliği ile gündemde yer almayı başaran iPhone 7 kullanıcılarda büyük bir beklenti oluşturmuş durumda. Bu bakımdan nasıl bir telefonun sunulacağı ve bugüne kadar basına sızdırılan hangi özelliklerin gerçek olup olmayacağı 12 Eylül gününde görülebilecek.

Her ne kadar Evan Blass tarafından durum sızdırılmış olsa da bu konuda bir kesinlik bulunmuyor. Bu açıdan Apple tarafından yapılacak yeni bir açıklama ile başka bir tarih belirlenebilir. Fakat yaptığı sızdırmalar ile güvenilirliğini kanıtlamayı başaran Evan Blass bu konuda da yine oldukça iddialı.

In this article

Join the Conversation