2016’nın En İyi Google Play Uygulamaları Neler?

2016 yılının ilk altı ayı itibariyle en çok beğenilen ve indirilen Google Play uygulamaları da belli oldu.

861 0
861 0

Android işletim sistemine sahip cihazlarda her yıl dönemsel olarak en iyiler belirleniyor. 2016’nın ilk yarısının tamamlanmasıyla birlikte ilk altı aylık süre içerisinde en çok oynanan oyunlar, en çok indirilen uygulamalar da belli oldu. İşte yapılan listelemeye göre Google Play’de en çok ilgi gören içerikler;

En İyi Oyun Uygulaması

MY HORSE: 1 Milyon 177 bin 572 kişinin 5 tam yıldız verdiği oyun daha çok küçük çocuklara yönelik hazırlanmış durumda. Herhangi bir şiddet içeriği bulunmayan bu oyun sayesinde çocuklar eğlenceli vakit geçirebiliyor.  

En İyi Aile Uygulaması

MANDALA BOYAMA: Beceri türündeki oyun 10 milyondan fazla indirme alırken pek çok kişi de yüksek yıldız ile değerlendirmiş durumda. 100 farklı boyama tablosunu kişiler zevklerine göre boyayabildiği uygulama oldukça eğlenceli.

En İyi Fotoğraf Uygulaması

FOTO KOLAJ EDİTÖRÜ: Fotoğrafların kolajı konusunda en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olan foto kolaj editörü ile farklı kolajler yapabilmek ve fotoğrafları daha da güzel hale getirmek mümkün.

En İyi Haber Uygulaması

HABERLER.COM: Habercilik alanında en çok okunan sitelerden birisi olan haberler.com’un Android işletim sistemine özel olarak oluşturulan uygulaması en iyi haber uygulaması olarak ön plana çıkıyor.

En Yararlı Uygulama

Google Çeviri: Google tarafından desteklenen çeviri hizmeti 103 farklı dile çeviri yapması ile birlikte oldukça ilgi görüyor. Aynı zamanda uzun kelimelerin de çevrilebilmesi kişilerin dil konusunda büyük bir kolaylık yaşamasını sağlıyor.

En İyi Müzik Uygulaması

TUBİDY: Online olarak müzik dinleme konusunda alternatiflerinden birisi olan Tubidy, diğer müzik servislerini geçmeyi başarmış durumda.

En İyi Seyahat Uygulaması

MAPS.ME: Uygulamanın bu kadar ön plana çıkmasının en önemli nedeni ise çevrimdışı olarak da uygulama üzerinden pek çok bilginin alınabilmesi.

En İyi Spor Uygulaması

MAÇKOLİK: Milyonlarca günlük ziyaretçi bulunan Maçkolik Spor uygulaması olarak ön plana çıkmasındaki en önemli nedeni kuşkusuz hızlı ve güvenli veriler sunması. 

In this article

Join the Conversation