46 dolara çocuklar için akıllı saat Xiaomi Mi Bunny

Çin’in en büyük firmalarından biri olan Xiaomi, akıllı saat pazarına çocuklar için yeni bir model ile giriş yaptı. Xiaomi Mi Bunny ismiyle satılacak bu akıllı saatin çocuklara yönelik...

841 0
841 0
Xiaomi Mi Bunny

Çin’in en büyük firmalarından biri olan Xiaomi, akıllı saat pazarına çocuklar için yeni bir model ile giriş yaptı. Xiaomi Mi Bunny ismiyle satılacak bu akıllı saatin çocuklara yönelik olarak geliştirildiği ve uygun fiyatı ile dikkat çektiği açıklandı.


46 dolara çocuklar için akıllı saat Xiaomi Mi Bunny

Çin’in en büyük firmalarından biri olan Xiaomi, akıllı saat pazarına çocuklar için yeni bir model ile giriş yaptı. Xiaomi Mi Bunny ismiyle satılacak bu akıllı saatin çocuklara yönelik olarak geliştirildiği ve uygun fiyatı ile dikkat çektiği açıklandı. MaxiCep – Akıllı saat pazarında arka arkaya yeni modeller firmalardan gelirken, özellikle de Çinli firmalar bir çok model duyurusu gerçekleştiriyor. Farklı teknik özellikler ve tasarımlara sahip olan bu akıllı saatler, hedef kitle olarak da farklı kesimlere hitap ederken, bunlar arasında çocuklara yönelik olarak da ön plana çıkmakta. Çin’in önemli donanım üreticilerinden olan Xiaomi yeni bir akıllı saat duyurusu gerçekleştirdi. Xiaomi Mi Bunny olarak adlandırılan bu akıllı saat, çocuklara yönelik olarak geldi. Çocuklar için gelen bu akıllı saat, tasarım olarak da erkek ve kız çocuklar için farklı renklerde geliyor. Kız çocuklarının en beğeneceği renk olan pembe yanı sıra erkek çocuklar için mavi renk seçilmiş.

Yeni Xiaomi Mi Bunny, Wi-Fi ve ayrıca Bluetooth kablosuz ağ bağlantıları desteğine sahip ve çocukların nerede olduğunun izlenmesi amacı ile de GPS desteği de cihazda yer alıyor.  Akıllı saatte SOS butonu yer alırken, bu butona basıldığında GPS lokasyonunu bir kaç saniyelik ses dosyası ile gönderiyor.

Mitu Watch olarak da bilinen cihaz ayrıca belirlenen alan dışına çıkıldığında da alarm ile uyarı gönderme özelliğine sahip. Sesli arama özelliğine de sahip olan Xiaomi Mi Bunny ön ödemeli SIM kart desteğine sahip. Ayrıca Google Android 4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla uyumlu.

46$ fiyat etiketine sahip olan Xiaomi Mi Bunny 300mAh batarya içeritor ve sadece 37gr ağırlığında.

In this article

Join the Conversation