Acer Predator 15 Satış Fiyatı Ne Kadar?

Acer tarafından kullanıcılar ile buluşturulan son ürünlerden birisi Acer Predator 15 olurken, Acer Predator 15 ile ilgili detaylı incelemeler de yapıldı.

874 0
874 0

Acer Predator 15, sektörde yeni adını duyurmaya çalışan bir cihaz. Yüksek donanımları ve özellikleri ile kullanıcıları cezbeden Acer Predator 15’in olumlu ve olumsuz yönlerini sizler için derledik.

Cihazın Olumlu Yönleri

Cihazın sunduğu en önemli avantaj performans açısından oldukça üstün olması. Güçlü donanımları ile birlikte sorunsuz bir performans sağlayan Acer Predator 15 bu bakımdan performansa odaklanan kişiler için ideal. Ekran görüntüsü ve kalitesi açısından da oldukça uygun olan Acer Predator 15, bataryada da kullanıcıları sorunsuz bir şekilde idare ediyor. Modüler bir fanın bulunduğu Acer Predator 15’de bu bakımdan da ihtiyaçlar düşünülmüş durumda.

Cihazın Olumsuz Yönleri

Cihaz ile ilgili yapılan incelemede klavyede renk özelleştirmesinin olmaması ilk olarak dikkatleri çekiyor. Aynı zamanda cihazın ağır olması da bir dizüstü bilgisayar için en önemli handikaplardan birisi. Cihaz ile ilgili söylenebilecek diğer bir olumsuz nokta ise çalışma sırasında cihazın oldukça ses çıkarması

Cihaz ile ilgili yapılan incelemelerde cihazın oyun konusunda çok iyi olduğu görülüyor. Bu bakımdan oyun oynamak isteyen kişilerin Acer Predator 15’i mutlaka değerlendirmesi gerekiyor. Acer Predator 15’in önemli özellikleri ise şöyle;

Core i7-6700HQ

Subwoofer destekli hoparlör

6000 mAh batarya

HDMI 1.4

DisplayPort

USB 3.1 Type-C

16 GB RAM

SSD Disk

Nvidia GeForce GTX 980M

Cihaz Kaç Para?

Cihazın etiket fiyatı ise 6999 TL.

In this article

Join the Conversation