Amazon’dan Yeni Müzik Servisi Geliyor

İnternet üzerinden sunulan müzik servislerine ilgi günden güne artarken bu konuda yeni bir servisin daha piyasaya gireceği belirtildi.

668 0
668 0

Piyasada Apple Music, Spotify ve Google Play müzik gibi çok önemli uygulamalar kişilerin Kullanıma sunulurken müzik dinleme için kişilere de seçenekler yaratılmış durumda. Online olarak müzik dinlemenin pek çok avantajı bulunurken piyasada yaşanan rekabet de fiyatların azalmasını sağlıyor.

Fiyatlar Düşüyor!

Çok düşük ücretlerle alınan aylık abonelikler sayesinde kişiler sınırsız bir şekilde müzik dinleme imkanı elde ederken piyasaya yeni uygulamalar da girmek için hazırlanıyor. Piyasaya yeni giriş yapmaya hazırlanan uygulamanın Amazon tarafından kullanıma sunulacağı belirtilirken uygulamanın ismi henüz paylaşılmadı.

Daha önceki uygulamalardan farklı ve bağımsız olarak kullanıma sunulacağı tahmin edilen uygulamanın 2016’nın Sonbahar aylarına doğru hizmete girmesi bekleniyor. Özellikle ücreti konusunda pek çok net bilgi paylaşılmış durumda.

Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Konuyla ilgili yapılan paylaşımlara göre yeni uygulamanın abonelik ücreti aylık 9.99 dolar olacak. Bu açıdan piyasadaki pek çok uygulamaya göre çok daha yüksek bir abonelik fiyatına sahip olacak Amazon’un müzik servisinin ne kadar tutulacağı ve piyasadan ne kadar pay alacağını merak ediliyor. Bu bakımdan servisin resmen piyasaya sunulması ile birlikte hem rekabetin artması hem de tüm uygulamalar için pastadan pay almak adına yeni kampanyaların yapması bekleniyor.  

In this article

Join the Conversation