Android 7.0 Nougat’da Uygulamalara Yeni Özellik Geliyor

Android işletim sisteminin yeni versiyonu ile birlikte kullanıcılara pek çok yeni özellik de sunuluyor.

896 0
896 0

Android işletim sisteminin yeni versiyonu 7.0 olurken bu versiyon ile birlikte pek çok yeni özellik kullanıcılara sunulacak. Sunulan bu ek özellikler sayesinde bugüne kadar yapılamayan pek çok işlem yeni işletim sistemi ile yapılacak ve böylece kolay bir şekilde işlemler yeni işletim sistemi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Uygulamalara Hükmedin!

Konu ile ilgili gündeme gelen son bilgilerde ise özellikle telefona yüklenen uygulamaların nereden yüklendiğini görüntülenebilecek. Bu durum özellikle cihazda çok fazla uygulama barındıran kişiler için çok daha avantajlı bir durum yaratacak. Bu sayede uygulamaların Google Play Store üzerinden mi yoksa bilinmeyen diğer kaynaklardan mı yüklendiği kolay bir şekilde görüntülenen uygulamalar üzerinde böyle bir kontrol sağlanabilecek.

Şu anda sadece belirli cihazlarda test edilebilen Android işletim sisteminin yeni versiyonu önümüzdeki dönemlerde yapılacak resmi güncellemeler ile birlikte tüm telefonlarda denenebilecek. Bu bakımdan kişiler kısa bir süre sonra telefonlarına gelecek yeni güncellemeler ile birlikte yeni işletim sistemini deneme fırsatı elde edebilecek. Bu bakımdan şimdiden büyük bir ilgi uyandıran yeni işletim sisteminin telefonlarına ne zaman geleceğini merak eden kişiler ise bu konuda paylaşılan diğer güncellemeleri ve gelişmeleri okuyabilir.

In this article

Join the Conversation