Apple iPhone 7 Özel Kulaklığı Piyasaya Çıktı!

Eylül ayı itibari ile kullanıcılar ile buluşacak iPhone 7’de kullanılacak kulaklıklar sızdırıldı. İşte paylaşılan video.

731 0
731 0

iPhone 7 ile birlikte sektöre yeniden iddialı bir şekilde giriş yapmaya hazırlanan Apple, bu konuda oldukça farklı donanımları ve özellikleri ile geliyor.

İlk iPhone modelinden itibaren telefonlarda var olan kulaklık girişini iPhone 7 ile birlikte kaldıran Apple, bu konuda Lightning portu üzerinden çıkış sağlanarak ses ihtiyacını giderek. Bu bakımdan iPhone 7 ile birlikte kulaklık açısından farklı bir deneyim elde edilecek. Bu hamle ile birlikte 3.5mm boyutundaki jak girişini de iptal eden Apple, daha ince bir telefon için avantaj elde etmiş durumda.

EverythingApplesPro adı ile yayınlanan video, kısa süre içerisinde gündem yaratırken kullanıcılar videoya oldukça ilgi gösterdi. Yaklaşık 1 dakika olan videoda, yeni kulaklık ile ilgili kısa bilgilendirmeler yapılırken, tepkime süresi oldukça kısa olan iPhone 7 kulaklık teknoloji sayesinde normal kulaklık gibi bir kullanım sunulacak. Bu bakımdan kullanıcılar sadece giriş yeri değiştirilen bir kulaklık kullanacak.

iPhone 7 ile ilgili bugüne kadar pek çok farklı iddia gündeme gelse de tanıtım tarihi öncesinde kesin olarak bilinen özellikler kulaklık oldu. Konuyla ilgili paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz.

In this article

Join the Conversation