Apple Music Üyelik Ücretinde İndirim

Apple tarafından kullanılma sunulan müzik platformu olan Apple Music ücretinde indirime gidildi.

661 0
661 0

Ücretli olarak müzik dinleme imkanı sunan Apple Music son dönemlerde çeşitli uygulama ve özellikleriyle geliştirilirken fiyatında da değişikliğe gidildi. Apple tarafından yapılan son açıklama ile birlikte yaptık 9.99 Dolarlık bir üyelik ücreti olan uygulamanın fiyatında indirime gidildiği ve yüzde 50 indirim ile birlikte artık 4.99 dolara üyelik alınabileceği belirtildi.

Apple Music için yapılan bu fiyat indirimi pek çok kullanıcı tarafından olumlu karşılanırken bu durumun abone sayısını da yükseltmesi bekleniyor.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda bu durumun Amerika’da geçerli olacağı belirtilirken önceki yıllarda öğrenciler için yaptığı çalışmalar ile pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen ve beğeni alan Apple’ın yeni düzenlemesi tüm Apple kullanıcıları kapsayacak.

Yarı yarıya uygulanan indirim ile birlikte müzik dinlemenin sadece 5 Dolar ile sınırsız bir şekilde sunulması kullanıcılar için büyük bir şans sunuyor. Öyle ki yasal yollar ile müzik dinlemek isteyen, en son çıkan parçaları hemen dinlemek isteyen kullanıcılar Apple Music üzerinden ayda sadece 5 Dolar ile bu fırsatı elde edebilecek.

iOS 10 işletim sistemi ile birlikte Apple Music servisinde de pek çok kapsamlı değişikliğin yapılacağı geçtiğimiz günlerde belirtilirken konu ile ilgili ilk gelen bu haber Apple Music’in hem uygun fiyatlar ile hizmet sunmasını hem de gelişmiş özellikleri ile birlikte müzik konusundaki kullanıcıların tüm ihtiyacını gidilebileceğini düşündürmeye başladı.

 

In this article

Join the Conversation