Apple Watch 2’nin yeni özellikleri ortaya çıktı

İlk olarak geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve kısa sürede akıllı saat piyasasını domine eden Apple Watch, yeni versiyonuyla kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Söylenenlere bakılırsa bu yeni cihazda değişikliklerin büyük...

694 0
694 0

İlk olarak geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve kısa sürede akıllı saat piyasasını domine eden Apple Watch, yeni versiyonuyla kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Söylenenlere bakılırsa bu yeni cihazda değişikliklerin büyük bölümü tasarımda değil gövdenin içerisinde yaşanacak. 

Japon merkezli Macotakara’nın haberine göre Apple Watch 2‘nin içerisinde GPS yer alacak. Böylece spor yapmak için iPhone taşımaya gerek kalmıyor. Bir diğer yenilik ise yüzme takibi. Akıllı saat ve bileklikler koşu, yürüyüş ve bisiklet sürme gibi aktiviteleri takip edebiliyor. Fakat konu yüzmeye gelince cihazların büyük bir bölümü sınıfta kalıyor. Apple Watch 2’nin yüzme takibi de yapabileceği ve dolayısıyla önceki modele göre daha fazla suya dayanıklı bir yapıda olacağı söyleniyor. Bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen saatin diğer detayları hakkında ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

In this article

Join the Conversation