Apple Watch’ın Fiyatına Güncelleme Geldi!

21 Mart'ta Apple tarafından yapılan özel etkinlikte Apple Watch’un yeni bir modeli tanıtılması beklenirken bu konuda Apple beklentileri karşılamadı.

743 0
743 0

Apple tarafından geçtiğimiz yıl içerisinde kullanıma sunulan ve akıllı saat olarak beklentileri oldukça yüksek tutulan cihaz için yeni bir güncelleme gelmedi. 21 Mart tarihinde yapılan Apple etkinliği ile cihaz ile ilgili birkaç değişiklik gerçekleştirilirken özellikle renk seçenekleri ve yeni kayışları ile birlikte Apple Watch çok daha zengin bir görünüme kavuştu.

Yapılan etkinlikte özellikle sağlık uygulamalarında iyileştirmeler yapıldığı açıklanırken artık Apple Watch çok daha stabil ve doğru sağlık kontrollerinin yapılmasının mümkün olacağı belirtildi. Apple CEO’su Tim Cook tarafından daha önce Apple Watch ile ilgili yapılan açıklamalarda Apple olarak cihaza çok güvenildiği söylenirken bu konuda yeni bir güncellemenin yapılmaması ve kapsamlı değişikliğe gidilmemesi soru işaretleri yarattı.

Fiyatı Düştü!

Apple Watch için yapılan en önemli değişiklik ise fiyatta yaşandı. Yüksek fiyatı ile tepki çeken ve kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen Apple Watch’ta 50 dolarlık bir indirime giden Apple 349 dolar etiket fiyatını 299 Dolar’a indirerek cihazı kullanıma sundu. Online olarak Türkiye’den de alınabilecek Apple Watch için resmi internet sitesine giriş yaparak sipariş verilmesi yeterli. Tanıtımın ardından Apple Store Türkiye sayfasında fiyat değişimi hemen yapıldı. Apple Watch için sipariş vermek isteyenler 299 Dolar üzerinden cihazı satın alabilir.

In this article

Join the Conversation