Asus’tan Oyun Canavarı: ROG G31

Asus, Computex Fuarı'nda yüksek performanslı ROG G31 modelinin tanıtımını yaptı.

700 0
700 0

Bilgisayar üretiminde dünya markalarından birisi olan Asus, yeni modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Tayvan’da yapılan özel bir fuara katılan Asus, burada yaptığı tanıtımlar ile büyük bir ilgi görürken, ROG G31 adı verilen yeni model, fuarın göz delerinden birisi oldu

Oyun severlere yönelik geliştirilen ROG G31 modelinin üstün performansı bulunurken, oyunların maksimum özelliklerde oynanmasını sağlıyor. ROG G31 ile ilgili yapılan tanıtımlarda cihazda ekran kartı olarak son dönemlerin ek çok konuşulan ekran kartı olan Nvidia GeForce GTX 1080 modelinin kullanıldığı görülürken, özellikle bu ekran kartı ile birlitke performans çok daha üst seviylere çekilmiş durumda.

10. Yıla Özel!

Oyun dünyasına girişinin 10. yılı olan Asus, bu özel yılda özel bir üretim gerçekleştirirken, bu doğrultuda ROG G31 ortaya çıktı. ROG ailesinin yeni bir üyesi ROG G31 olurken, aynı zamanda ROG serisinin yeni dizüstü bilgisayarı olan ROG GX800 de büyük ilgi gördü.

Asus ROG Serisi Çok Sevildi!

Fuarda gerçekleştirilen tanıtıma ASUS Başkanı Jonney Shih konuşma yaparken, başkan üstün performans deneyimi suran ROG serisi ile yakaladıkları başarı hakkında iddialı bir şekilde konuştu. Gelecek yıllarda da oyun severlerin ROG’tan vazgeçmeyeceğini söyleyen Shih, yeni modellerinde de her zaman zirvede olacaklarını belirtti.

In this article

Join the Conversation