Asus’tan Zenfone’a Yeni Bir Model

Asus tarafından üretimi gerçekleştirilen Zenfone serisine yeni bir model daha eklenecek.

705 0
705 0

Geçtiğimiz günlerde Zenfone 3 modeli ile gündeme gelen ve cihaz ile ilgili gören Asus’un Zenfone serisine yeni bir model daha ekleyeceği ve bu modelin adının da Zenfone Pegasus 3 olacağı iddia edildi. Konuyla ilgili Asus tarafından bugüne kadar resmi bir açıklama yapılmazken, Zenfone Pegasus 3 ile ilgili pek çok detay da iddialarda yer aldı.

İstenen Çıkışı Sağlayabilir Mi?

Zenfone Pegasus 3 ile birlikte Asus’un sektörde yükselişe geçmek istediği belirtilirken, özellikle sektördeki rakiplerin gerisine kalan Asus’un bu durumu düzeltmek istediği uzun zamandan beri biliniyordu. Bu konuda en çok güvenilen modellerden birisi Zenfone 3 olurken, telefon modelinin Zenfone Pegasus 3 ile desteklenmesi de gündeme getirildi.

Zenfone Pegasus 3 ile ilgili gelen bilgilerde telefonun 5 inç bir ekrana sahip olacağı ve 1280 x 720 çözünürlüğün destekleneceği ifade edildi. Aynı zamanda Zenfone Pegasus 3 ile birlikte oldukça iddialı bir şekilde hazırlanan Asus, telefonde 2.5D kavisli ekran da kullanacak. Cihazda 1.3 GHz hızında 8 çekirdekli işlemcinin kullanılacağı belirtilirken, işlemci marka ve modeli konusunda henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Zenfone Pegasus 3 için gelen bilgilerde 16 GB depolama alanı ve 2 GB RAM, 32 GB depolama alanı ve 3 GB RAM seçeneklerinin sunulacağı iddia edildi.

In this article

Join the Conversation