Asus’un Zenfone 3 Satışa Çıktı

Asus mobil sektördeki yeni amiral gemisi ve aynı zamanda büyük umutlar beslediği modeli olan Zenfone 3 Tayland'a satışa çıkarıldı.

737 0
737 0

Yaptığı üretimler ile pek çok Avrupa ülkesinde satışa çıkan Asus, yeni modeliyle birlikte sektördeki durumunu daha da iyileştirmek istiyor. Marka tarafından üretimi gerçekleştirilen son model Zenfone 3 adını alırken yeni modelin internet üzerinden Tayland’a satışa çıkarıldığı belirtildi.

Ne Kadar İlgi Görecek?

Yapılacak satışlar ile birlikte ilk olarak Tayland’daki vatandaşlar tarafından kullanılabilir duruma getirilen Zenfone 3 için ilginin ne kadar olacağı da merak ediliyor.

Özellikleri Neler?

5.5 inç full HD Super LCD ekranı ile kullanıcılara sunulacak olan telefonda Snapdragon 625 işlemci tercih edilmiş durumda. 16 megapiksel arka kamerası ve 8 megapiksel ön kamerası ile kamera açısından da oldukça yüksek bir şekilde donatılan telefondan 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanını kullanacak. Bu özelliklerdeki cihaz için satış fiyatı 425 dolar olarak belirlenirken cihazın Türkiye’de satılacak olması halinde 1500 Türk Lira’sı bandında bir fiyatın belirlenmesi bekleniyor.

Asus’un yeni telefon modeli her ne kadar global pazarlarda satışa çıkmamış olsa da Tayland’a yapılacak satışlar ile ilk satış burada gerçekleştirilmiş olacak. Kısa süre içerisinde pek çok Avrupa bu pazarına da girmesi beklenen Zenfone 3 modelinin ne kadar satış alacağı ve Asus’u ne kadar yukarılara taşıyacağı şu an için soru işareti.

In this article

Join the Conversation