Battlefield 5’in Ekran Görüntüleri Sızdı!

Battlefield 5'e ait olduğu iddia edilen ekran görüntüleri ve oyun ile ilgili ilk bilgiler sızdırıldı. Bakalım Battlefield 5 hangi savaş temasına sahip olacak?

825 0
825 0

DICE‘ın geliştirdiği ve Electronic Arts‘ın piyasaya sunmaya hazırlandığı Battlefield 5 ile ilgili ilk dedikoduları geçtiğimiz haftalarda duymuştuk.

Bu dedikodulara göre; Battlefield 5, 2016 senesinin sonbahar mevsiminde piyasadaki yerini alacak, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gelecek.

En önemli detaylardan biri ise modern savaşlardan geriye gidip, bizleri birinci dünya savaşına götüreceği de diğer söylentiler arasında bulunuyor.

Battlefield 5 Gözüktü!

FPS dünyasının önde gelen serilerinden Battlefield’ın yeni oyunu gözüktü. Battlefield 5 adıyla…

YouTuber, IceManAuz‘ın Battlefield 5 ile ilgili olarak yayınladığı son videosunda, oyun ile ilgili birçok bilgiyi anlattı ve oyunun Pre-Alpha halinde olduğunu iddia ettiği üç ekran görüntüsü yayınladı.

Güvenilir kaynaktan aldığını iddia edilen bu bilgilerde ise;

– Battlefield 5, birinci dünya savaşının aksine, yakın zamanda geçecek,
– Savaşı Kuzey Amerika’da yaşayacağız,
– Oyun, Amerika’da yaşanan askeri darbeyi konu alacak,
– Multiplayer haritalarda gece gündüz kavramı olacak,
– Oyundaki hem ana karakterimiz, hem de Multiplayer karakterimiz kadın olacak. Hatta kadın ve erkek arasında Multiplayer savaşa da dahil olacağız,
– Amerika’daki bu darbede kadın erkek herkes silah tutacak ve askeriyeye dahil olacak.

Battlefield 5‘in, EA‘nin haziran ayında düzenleyeceği EA Play‘de duyurulacağı söyleniyor ve Battlefield: Hardline‘da olduğu gibi, oyunun ilk betasının da duyuru sonrasında hemen başlayacağı belirtiliyor.

Oyunun Pre-Alpha‘da olduğu iddia edilen ekran görüntülerine de aşağıdan bakabilirsiniz. Görüntülerin havası, daha çok birinci ve ikinci dünya savaşını andırıyor.

In this article

Join the Conversation