Casper Düşük Bütçeli Telefon: Via E1

Casper orta seviyeye hitap edecek yeni telefon modeli ile piyasalara çıkmaya hazırlanıyor. Yeni telefon modelinin adı ise Via E1.

1265 1
1265 1

Akıllı telefon sektörünün önemli markaları arasında bulunan ve pazardan çok büyük pay anlamasa da kullanıcılar tarafından tercih edilen Casper yeni telefon modeli ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde marka tarafından yapılan tanıtım ile birlikte alt ve orta seviyeye hitap eden yeni bir modelin özellikleri açıklanırken Via E1 4.5G destekliyor.

Yerli üretim olan ve pazarda söz sahibi markalar arasında bulunan Caspe,  Via adını verdiği seriye E1 modelini eklerken yapılan tanıtım ile birlikte telefona dair tüm detaylar da öğrenilmiş oldu.

Tasarım olarak küçük değişiklikler ile birlikte daha kullanışlı bir model üretmeye başaran Casper özellikleri ve fiyatı ile birlikte çok daha fazla ilgi görmesi bekleniyor. Via E1I için yapılan tanıtımlara göre telefonda olması beklenen özellikler şöyle,

5 inç HD IPS LCD ekran

4 çekirdekli MediaTek MT6735 çipseti

Mali-T720 grafik işlem

2GB RAM

16GB depolama

MicroSD kart desteği

8MP arka ve 5MP ön kamera

4.5G desteği,

2500mAh batarya

Telefonun özellikleri telefondan yüksek performans beklemeyen kişiler için yeterli olduğu gibi büyük ekranı ve 4.5G desteği ile birlikte bir kullanıcılar tarafından tutulacak gibi duruyor. Casper tarafından yapılan açıklamalara göre telefonun etiket fiyatı ise 749 TL.

 

In this article

Join the Conversation