1551 0
1551 0

Çocuklara Özel geliştirilmiş olan wiky Akıllı Kol Saati ile anne ve babalar çocuklarını takip edebilecek, telefon ile görüşebilecek. Çocuğunuzdan her haberdar olabilmeniz adına geliştirilmiş olan yeni nesil teknolojilerden...

Çocuklara Özel geliştirilmiş olan wiky Akıllı Kol Saati ile anne ve babalar çocuklarını takip edebilecek, telefon ile görüşebilecek.

Çocuğunuzdan her haberdar olabilmeniz adına geliştirilmiş olan yeni nesil teknolojilerden Akıllı Çocuk Telefonu Wiky Watch markasıyla piyasaya sunuldu. 
İlk bakıldığında ise çocuk saati gibi görülen bu ürünün çok talep edileceği yönünde görüşler de var. Normal telefonlarda olduğu gibi bu cihazda da SIM kart desteği aranılıyor.

akıllı_çocuk_saati

Piyasaya sunulan ve SIM kart gereksinimi duyan bu akıllı çocuk telefonları sayesinde az da olsa internet gereksinimlerinizi ve diğer yandan da konuşma ihtiyaçlarınızı karşılamış olacaksınız.
Fakat cihazın üretilmesinde ki en temel amaç ise çocuğunuzu sürekli olarak kontrol edebilme kolaylığına erişecek olmanız diyebiliriz.
Sizin dışında kimlerle haberleşip haberleşemeyeceğini de siz belirleyebilmektesiniz.
In this article

Join the Conversation