Çöpçatanlık Uygulaması Tinder Plus Büyümeye Devam Ediyor

Ünlü çöpçatanlık uygulaması Tinder'a olan ilgi her geçen gün büyüyor. Keza uygulamanın ücretli versiyonu için de aynı durum geçerli. İlk çıktığı zamanlarda kullanıcıların epey tepkisini çeken Tinder Plus,...

735 0
735 0

Ünlü çöpçatanlık uygulaması Tinder’a olan ilgi her geçen gün büyüyor. Keza uygulamanın ücretli versiyonu için de aynı durum geçerli. İlk çıktığı zamanlarda kullanıcıların epey tepkisini çeken Tinder Plus, şirketten gelen duyuruya göre 1 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda.

Tinder Plus, uygulamanın ücretsiz versiyonuna göre kullanıcılara birçok farklı avantaj sunuyor. Reklamsız görünüm, konum değiştirebilme, sınırsız beğeni hakkı, yanlışlıkla sola kaydırılan kişinin geri alınabilmesi bunlardan bazıları. Yaşa göre değişmekle birlikte aylık en az 9,99 dolar ödeyerek bu imkanlara kavuşan kullanıcı sayısı şimdi 1 milyonu bulmuş durumda. Bu da Tinder’ın artık basit bir çöpçatanlık uygulaması olmaktan çıkıp daha ciddi ilişki peşinde olanların ve belki de hayatının aşkını arayanların doluştuğu bir platforma dönüştüğünü gösteriyor. Öte yandan Tinder’ın toplam abone sayısının 50 milyon olduğunu hatırlatalım.

Tinder
Tinder
Developer: Tinder Inc.
Price: Free+
Tinder
Tinder
Developer: Tinder
Price: Free
In this article

Join the Conversation