Dell 43 inç Monitörü P4317Q Duyurdu

Dizüstü bilgisayarların yükselişiyle birlikte monitörler ikinci planda kaldı. Ancak masaüstü bilgisayar kullanmayı tercih edenler ve dizüstü ekranına sığamayanlar için monitör seçimi hala büyük önem taşıyor. Dell‘in tanıtımını yaptığı...

649 0
649 0

Dizüstü bilgisayarların yükselişiyle birlikte monitörler ikinci planda kaldı. Ancak masaüstü bilgisayar kullanmayı tercih edenler ve dizüstü ekranına sığamayanlar için monitör seçimi hala büyük önem taşıyor. Dell‘in tanıtımını yaptığı yeni monitörü ise herkesin ilgisini çekeceğe benziyor. Bir televizyon boyutlarında olan Dell P4317Q tam 43 inç boyutunda!

Dev boyutlu Dell P4317Q aynı anda 4 farklı kaynaktan aralarında rahatsız edici çerçeveler olmadan Full HD görüntü gösterebiliyor. Farklı görüntü kaynaklarından 4 ayrı Full HD görüntü yerine tek bir kaynaktan 4K çözünürlüklü görüntüleme yapmak da mümkün. Monitör üzerinde 4 adet USB 3.0, 2 adet HDMI, 1 adet DisplayPort, 1 adet Mini DisplayPort ve 1 adet VGA girişi yer alıyor. 8 watt’lık iki hoparlörle gelen ve rakiplerine oranla %30’a varan oranda enerji tasarrufu sağlayan monitör 1.349 dolarlık yurt dışı satış fiyatına sahip.

In this article

Join the Conversation