Dijital Müzikte Yeni Dönem: Türk Telekom Müzik

Birleşme öncesinde TTNET Müzik adı ile kullanıma sunulan müzik servisi artık Türk Telekom müzik olarak kullanıcıları sunulmaya başlandı.

918 0
918 0

Müzik servisinde yapılan yenilenme ardından konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılırken TTNET Müzik’in artık Türk Telekom müzik olarak kullanıcılara sunulacağı ve çok daha kapsamlı bir şekilde hizmet vereceği belirtildi. Türk Telekom için yapılan dev birleşme ile birlikte pek çok servis ve hizmet Türk Telekom adını alırken bu durumun bir benzeri müzik servisinde yaşandı. Uzun yıllardan beri TTNET Müzik adı ile kullanıcılara sunulan ve Türkiye genelinde yoğun bir ilgi gören müzik servisi artık Türk Telekom müzik olacak.

Ücretli olarak sunulan bu servisten abonelik alan kullanıcılar müzik keyfini kesintisiz sürdürme fırsatı elde ederken, konuyla ilgili yapılan açıklamalarda premium olarak adlandırılan üyelik türü için kullanıcıların 4,99 TL vermesi yeterli.

Ücretli üyelik alan kullanıcıların 4,99 TL’ye istediği kadar müzik dinlemesinin yanında her ay 250 yerli şarkıyı indirme hakkı da bulunacak. Üstelik şu an özel tanıtım ile birlikte tüm kullanıcılara 1 ay ücretsiz deneme fırsatı da sunulmuş durumda.

Yapılan anlaşmalarla ile birlikte pek çok sanatçının ilk konser görüntüleri, özel anları ve video klipleri Türk Telekom müzikte yayınlanacak. Bu açıdan kullanıcıları çok cazip ve müzik adına kapsamlı bir platformunun beklediği açıklanırken konu ile ilgili diğer bir avantaj ise TTNET aboneliği bulunan internet sahiplerinin kotalarından bu servislerin etkilenmeyeceği. Bu açıdan kişiler dilediği gibi müzik dinlerken kotasından da harcamayacağı için özgür bir şekilde online olarak müzik dinlemenin keyfini yaşayabilecek.

 

In this article

Join the Conversation