Dokunmatik OLED panelli Magic Keyboard konsepti

Dokunmatik OLED panelli Magic Keyboard konsepti Yeni MacBook Pro’daki dokunmatik OLED panel iddiası bu kez Apple’ın yeni klavyesi için konuşulmaya başlandı. Alman internet sitesi Curved‘ün paylaştığı görsellere bakıldığında...

788 0
788 0

Dokunmatik OLED panelli Magic Keyboard konsepti

Yeni MacBook Pro’daki dokunmatik OLED panel iddiası bu kez Apple’ın yeni klavyesi için konuşulmaya başlandı. Alman internet sitesi Curved‘ün paylaştığı görsellere bakıldığında MacBook Pro’da yer alacağı söylenen dokunmatik OLED panel bu kez klavyede gözler önüne seriliyor. Martin Hajek’in imzasını taşıyan klavye konseptinde dokunmatik panel göze çarpıyor.

Bu panelde dock’ta yer alan uygulamalar karşımıza çıkıyor. Finder, Safari, Fotoğraflar, iTunes, App Store ve daha bir çok uygulamanın kontrolü bu panel üzerinden gerçekleşebiliyor. Gri renk haricinde uzay grisi ve iPhone 7 ile birlikte kullanıma sunulacağı belirtilen koyu mavi renk seçeneğinin kullanıldığı klavyede uygulama kullanımı haricinde fonksiyon tuşları da yer alıyor. Apple’ın yeni MacBook Pro ve klavyesinde dokunmatik OLED paneli kullanıp kullanmayacağını ilerleyen günlerde hep birlikte öğreneceğiz.

In this article

Join the Conversation