Dokunmatik OLED panelli Yeni MacBook Pro

Apple’a yakınlığıyla bilinen KGI analisti Ming-Chi Kuo’nun yeni MacBook Pro’da dokunmatik OLED panele sahip olacağını belirtmesinin ardından bilgisayara ait konsept çalışması yayınlandı. En son iPhone 7’nin konsept görsellerini paylaşan...

794 0
794 0

Apple’a yakınlığıyla bilinen KGI analisti Ming-Chi Kuo’nun yeni MacBook Pro’da dokunmatik OLED panele sahip olacağını belirtmesinin ardından bilgisayara ait konsept çalışması yayınlandı. En son iPhone 7’nin konsept görsellerini paylaşan Martin Hajek, şimdi de MacBook Pro’nun konsept çalışmasına imza attı.

Kuo’nun iddiasında olduğu gibi Hajek’in çalışmasında klavyenin üst kısmında dokunmatik OLED panel göze çarpıyor. Fonksiyon tuşlarının yerini alan bu panel Spotify ve Transmission gibi uygulamaların kontrol edilmesine imkan tanıyor. Bilgisayarın yan tarafına bakıldığında USB-C bağlantılarının yer aldığı görülüyor. Yeni MacBook Pro’nun ne zaman satışa sunulacağı henüz netlik kazanmasa da iddialar bilgisayarın bu yılın dördüncü çeyreğinde satışa sunulacağını söylüyor.

In this article

Join the Conversation