DTEK50: BlackBerry’in Yeni Güvenli Telefonu

Blackberry tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen DTEK50 modeli oldukça ilginç bir özelliği ile ön plana çıkıyor. Cihazda güvenlik en üst seviyeye çekilmiş durumda.

670 0
670 0

Mobil sektörde son dönemlerde oldukça sıkıntılı bir süreçten geçen Blackberry piyasada yeniden tutunabilmek adına yeni modelleri ile şansını deniyor. Geçtiğimiz yıllarda Priv adı verilen modeli ile piyasaya yeniden giriş yapan ve bu konuda iyi bir gelişme yaşayan Blackberry yeni modeli ile birlikte piyasadaki durumunu daha da iyileştirmek istiyor

DTEK50 Sahneye Çıkıyor

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda yeni telefon modelinin tanıtımı gerçekleştirilirken DTEK50 adı verilen telefon modeli özellikle güvenlik konusunda önceliği bulunan kişilere yönelik oldukça önemli avantajları barındırıyor. Yapılan açıklamalarda çok güvenli olduğu ve bugüne kadar yapılan en güvenli modelin DTEK50 olduğu ifade edilirken telefonda özel bir şifreleme sisteminin kullanıldığı belirtildi.

Şifreleme İle Güvenlik Sağlanıyor

Özel şifreleme sistemi sayesinde kişilerin tüm bilgilerinin şifrelendiği ve üçüncü kişiler tarafından herhangi bir şekilde erişime kapatıldığı belirtilirken bu durum pek çok kişi için oldukça cazip bir durum yaratıyor. En ince ve en güvenilir telefon olarak tanıtımları gerçekleştirilen DTEK50 modelinin piyasada ne kadar ilgi göreceği merak edilirken yapılan tanıtımlarda telefon ile ilgili tüm özellikler de paylaşıldı.

DTEK50 Özellikleri Neler?

5.2 inç ekran

7.4 milimetre incelik

13 megapiksel arka kamera 

In this article

Join the Conversation