Dünyanın En Hızlı microSD Kartı SanDisk’ten!

Depolama konusunda dünya genelinde en popüler markalardan olan Sandisk dünyanın en hızlı 256GB’lık microSD kartını tanıttı.

1110 0
1110 0

Veri transferi ve depolama konusunda özel seçenekleriyle bugüne kadar adını duyurmayı başaran ve pek çok üreticinin de iş ortaklarından birisi olan Sandisk yaptığı son tanıtımda oldukça özel bir ürününü görücüye çıkardı.

Küçük Ama Etkili!

Çok küçük boyutlarda hazırlanan kart 256 GB desteklerken yeni kartın isminin 256GB SanDisk Extreme microSDXC UHS-I olduğu açıklandı.

İki Farklı Versiyonla Geliyor

İki farklı versiyonun bulunduğu yeni kart modelinin Premium versiyonu saniyede 95 megabayt veri transfer ediyor. Cihazın ücretinin 149.99 dolar olduğu açıklanırken standart versiyonunda 100 megabaytlık veri transferi 199.99 dolar üzerinden satışa sunulacak.

Ne Zaman Satılacak?

Yapılan tanıtımda hızlı veri transferinin yanı sıra depolama alanın da oldukça yüksek olması kartı cazip hale getiren detaylar olarak ön plana çıkıyor. Tanıtımı yapılan kart aynı zamanda suya, sıcağa ve darbeye karşı dayanıklı. Bu bakımdan kullanım açısından da oldukça önemli bir avantajı bulunduran kartın 2016’nın son çeyreği itibariyle raflarda yerini alması bekleniyor. microSD kart konusunda tüm şartları değiştiren ve yeni bir dönem başlatan SanDisk’in bu ürünü ile piyasada oldukça yüksek ilgi görmesi bekleniyor. Zira bugüne kadar çıkardığı ürünler ile pek çok noktada ilk olmayı başaran SanDisk, başka bir başarıya da imza atmış durumda. 

In this article

Join the Conversation