Dünyanın en küçük telefonu Posh Mobile Micro X S240

Amazon'da satışa çıkartılan en küçük ekranlı Android telefon bir ilgi gördü.

1231 0
1231 0

Akıllı telefondan beklentisi düşük olanlar ve hesaplı telefon arayanlar için bulunmaz bir telefon…Posh Mobile Micro X S240

Özellikle Apple tarafından satışa çıkartılan son iPhone modelinin ekranda geçmişe dönmesi ve küçük bir ekran ile satışa çıkması bu konuda pek çok kullanıcının ilgisini çekerken Amazon üzerinden satışa çıkartılan cihaz dünya genelinde büyük bir ilgi gördü. 

Posh Mobile Micro X S240

50 dolar gibi çok uygun bir fiyat üzerinden satışa çıkartılan model dünyanın en küçük Android telefona olma özelliği taşırken Posh Mobile Micro X S240 modeli pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen.

2.4 Inç Ekran ile dünyanın en küçüğü!

2.4 inç ekrana sahip Posh Mobile Micro X S240 bu özellikleri ile bugüne kadar çıkartılan pek çok akıllı telefondan çok daha küçük olurken özellikleri de temel düzeyde. MediaTek MT 6572M SoC, çift çekirdekli 1GHz işlemci çipseti, 512 MB RAM ve 4GB RAM ile kullanıcılara sunulan telefon kampanya dahilinde elli 52.55 dolardan satışa sunulurken normal fiyatı 89.99 dolar.

Yüzde 42 İndirimde

Yüzde 42’lik bir indirimin uygulandığı telefon Amazon’da en çok satanlar listesinde yer almayı başarırken küçük olmasının yanı sıra bataryasının da uzun süre kullanıma imkan vermesi sadece telefonla konuşma ihtiyacı olan kişiler için oldukça ideal bir durum yaratıyor.

 

In this article

Join the Conversation