En Gelişmiş Oyun Konsolu Geliyor: Sony PS4 Neo

Sony tarafından önümüzdeki günlerde piyasaya sunulacak Sony PS4 Neo'nun bugüne kadarki en gelişmiş oyun konsolu olacağı belirtildi.

797 0
797 0

Sony tarafından üzerinde titizlikle çalışmaların sürdürüldüğü Sony PS4 Neo için Sony’e yakın kaynaklar tarafndan paylaşılan bilgilerde oyun konsolunun bugüne kadarki en güçlü oyun konsolunun kullanıma sunulacağı açıklandı . Üstelik paylaşılan bilgilerde bir de sürpriz bulunuyor. Sony PS4 Neo için daha önce yapılan tahminlerde daha sonraki bir tarihe işaret edilirken, gelen son bilgilerde Sony PS4 Neo için daha erken bir tarih paylaşıldı.

Microsoft Erken Davrandı!

Microsoft’un E3 organizasyonunda yer alması ve bu etkinlikte Xbox S ve Scorpio modellerini tanıtarak Sony’nin ön plana çıkmasını engellemesi bu konuda Sony için büyük bir problem yaratırken, Sony’nin bu konuda cevabı Sony PS4 Neo modeli ile vereceği de konuşuluyor.

2017’den Önce Gelebilir!

2017’den önce satışa sunulması beklenmeyen Sony PS4 Neo için Sony’nin yeni bir karar aldığı öğrenilirken, bu konuda oldukça önemli bir bilgi sızdırıldı. İddialara göre Sony PS4 Neo modeli 2016’nın Aralık ayı itibari ile satışa sunulacak ve özellikle yıl başı indirimlerinde Sony PS4 Neo özel kampanyalar ile satışa sunulacak.

Sektörde tahminleri ile oldukça popüler olan Richard Leadbetter tarafından paylaşılan bilgiler büyük bir ilgi görürken, aynı zamanda 9 farklı kaynaktan da durumun doğrulandığı açıklandı.   

In this article

Join the Conversation