Euro 2016 Google’dan Takip Ediliyor!

Peki çok sonucu arama sonuçları ile kullanıcılara sunmaya başlayan Google bu konuda Euro 2016'yı da es geçmedi.

640 0
640 0

Arama sonuçlarında hava durumu ya da kurlar gibi pek çok bilgiyi herhangi bir siteye giriş yapmadan kullanıcıların öğrenmesini sağlayan Google, bu konuda her ne kadar site sahiplerinin üzse de kullanıcı odaklı bir yaklaşım sergiliyor.

Euro 2016’nın başlamasıyla birlikte turnuvayı takip etmek ve özellikle sonuçları öğrenmek isteyen kişiler için Google arama sonuçları üzerinden bilgiler paylaşıyor. 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın tüm sonuçlarının hafta hafta verilmesi ve maç fikstürünün paylaşılması kullanıcıların kolay bir şekilde turnuvanın takip edilmesini sağlarken aynı zamanda anda tanıtım videoları ile ilgili detaylar da paylaşılıyor.

Bu bakımdan Euro 2016 fikstür ve toplu sonuçlarına ulaşmak isteyen kişiler için herhangi bir siteye giriş yapmaya gerek kalmadan Google üzerinden sorgulama yapılması yeterli oluyor.

İlgi Büyük

Euro 2016 için yapılan arama sonuçları ile ilgili paylaşılan raporlarda kullanıcıların sadece Google üzerinden arama yaparak, yayınlanan sonuçları inceleyerek ihtiyaçlarını giderebildiği de görülüyor.

Heyecan Bugün Başlıyor!

Euro 2016 için Türkiye’de de büyük bir heyecan yaşanırken Euro 2016 D Grubu’nda mücadele edecek Türkiye uzun yılların ardından tekrar Türkiye’de turnuva heyecanını yaşanmasını sağlıyor. Bugün saat 16.00’da başlayacak maç ile turnuvadaki ilk maçını oynayacak Türkiye, Hırvatistan karşısında 3 puan arayacak.  

In this article

Join the Conversation