Fb Yandex

Fb Yandex Nasıl İndirilir Fenerbahçe yandex ile sponsorluk anlaşmasını yaptı ve bombaları ardı ardına patlattı. Fener taraftarı şimdiden yandex browser, Fb Yandex indirimeye başladı, peki nasıl indirilir, ne...

1680 0
1680 0

Fb Yandex Nasıl İndirilir

Fenerbahçe yandex ile sponsorluk anlaşmasını yaptı ve bombaları ardı ardına patlattı. Fener taraftarı şimdiden yandex browser, Fb Yandex indirimeye başladı, peki nasıl indirilir, ne işe yarar tüm detayları ile haberimizde bulabilirsiniz.

Fenerbahçe yandex ile imzalamış olduğu sponsorluk anlaşmasından sonra fenerbaçelilerden şimdiden 185 binden fazla taraftar uygulamayı bilgisayarlarına cep telefonlarına indirmiş durumda.

Yandex ile yapılan sponsorlok anlaşmasında Fenerbahçe tüm yurtiçi maçlarındaki formalarında göğüs kısmında yandex reklamlarını taşıyacak. Ayırca Fenerbahçe taraftarlarıda bu anlaşmaya göre fb için hazırlanmış olan www.fbyandex.com.tr adresinden yaptıkları her arama başına fenerbahçe’ye maddi gelir sağlayacak.

Fb Yandex

FB YANDEX İNDİR NASIL KURULUR?

Fenerbahçe’nen Yandex ile anlaşması büyük ilgi topladı ve şimdiden 185 binden fazla taraftar fbyandex’i indirdi, hedef bir milyon kullanıcı olarak belirlendi, ve sayıda giderek artmaktadır.

www.yandex.com.tr/fb adresini ziyaret ederek browser arama motorunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

In this article

Join the Conversation