Fossil’den Yeni 4 Akıllı Saat Geliyor!

Fossil tarafından yapılan sonra açıklamada markanın 4 yeni akıllı saat ve bir akıllı bileklik ile piyasaya çıkacağı belirtildi.

1126 0
1126 0

son dönemlerde giyilebilir teknolojiye olan ilginin artmasıyla birlikte pek çok marka da çalışmalarını bu yönde yapmaya başladı. Giyilebilir teknoloji denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Fossil yeni cihazları ile kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Android Web tabanlı cihazların kullanıma sunulacağık açıklanırken yeni modeller 4 akıllı saat ve bir akıllı bileklikten oluşacak.

Özellikle akıllı saat konusunda 2015’de iyi bir atılım gerçekleştiren ve teknoloji pazarından pay almaya başlayan Fossil tarafından 2016 yılında yapılacak yenilikler ile birlikte çıtayı yükseltmesi beklenirken marka bu beklentileri gerçekleştirmek adına beş farklı model ile piyasaya girmeye hazırlanıyor. Q Founder adı verilen önceki akıllı saatin yanında yeni eklenecek model isimleri şöyle; Q Wander, Q Marshal, Q Tailor ve Q Nate.

Akıllı saatlerin yanında akıllı bileklik konusunda daha yeniliğe giden Fossil bu anlamda da kullanıcıların hem aksesuarı hem de teknolojik bir cihazı bir arada kullanmasını sağlayacak.

Google’ın pek çok uygulamasının kullanıldığı ürünlerde aynı zamanda kablosuz şarj yeniliği de kullanılmış durumda. Bu açıdan kablosuz bir şekilde şarj edilecek saatler ile çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamak mümkün.

Q Motion adı verilen bileklik piyasadaki diğer bilekliklerden farklı bir özellik içermezken en önemli nokta 50 metreye kadar cihazın su geçirmemesi. Bu açıdan farklı ortamlarda dahi kullanılabilecek bileklik oldukça dayanıklı.

In this article

Join the Conversation