Galaxy J2 Pro Fiyat ve Özellikleri Belli Oldu

Samsung alt seviye segmente yönelmeye başlarken bu konuda yeni bir model daha tanıtıldı. Yeni modelinin adı Galaxy J2 Pro oldu.

723 0
723 0

Amiral gemilerinin ardından orta ve alt segmente yönelik yeni modeller ile piyasaya giriş yapmaya devam eden Samsung, yeni bir modelinin daha tanıtımını gerçekleştirdi. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Galaxy J2 Pro modelinin artık kullanıcılar tarafından satın alınabileceği belirtilirken Samsung tarafından bir ay önce de Galaxy J2 2016 modeli tanıtılmıştı .

Telefon modellerini arka arkaya tanıtmaya başlayan ve böylece piyasada pek çok farklı model ile yer almaya devam eden Samsung, böylece gelirlerini de artırmayı başarıyor. Bir ay sonra yeni telefon serisinin daha farklı bir modelini daha tanıtan Samsung kullanıcılar için pek çok farklı seçenek sunmuş durumda. Telefonu ile ilgili yapılan tanıtımlarda telefonun özellikleri ile ilgili tüm detaylar paylaşılırken kullanıcıları bekleyen özellikler şöyle;

5 inçlik 720p Super AMOLED ekran

4 adet Cortex-A7 çekirdekli Spreadtrum işlemci

1.5 GB RAM

8 GB depolama

8 MP arka kamera

5 MP ön kamera

2600mAh batarya

Android 6.0 işletim sistemi

Bir önceki modele göre RAM ve depolama alanında artışa gidilirken bu sayede telefondan çok daha iyi bir performans elde edebilmek mümkün olacak. Ayrıca çekirdek uygulamalarda oldukça başarılı bir şekilde optimizasyon yapılırken bu optimizasyon hep birlikte yüzde 40’a varan bir tasarruf da sağlanmış durumda.

In this article

Join the Conversation