Galaxy J7’YE Android 6.0.1 Geldi

Samsung'un orta seviyedeki telefon modeli Galaxy J7 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile Galaxy J7 Android 6.0.1'e yükseldi.

1066 0
1066 0

Samsung tarafından geçtiğimiz dönemlerde kullanıma sunulan Galaxy J7 için geliştirmeler sürüyor. Samsung tarafından yapılan açıklamalarda telefon için yeni bir güncellemenin sunulduğu belirtilirken, güncelleme ile birlikte telefonun işletim sisteminde 6. sürüme geçildi. Android 6.0.1 sürümünün kullanılmaya başlandığı cihaz böylece çok daha stabil ve hızlı.

Çin’de Sunulmuştu

Galaxy J7 ilk olarak Çin’de satışa çıkarak kullanıcılar ile buluşurken, kısa sürede yoğun bir ilgi gören cihazın diğer ülkelerde de satışa sunulması ile birlikte dünya genelinde oldukça yüksek kullanıcı sayısına Galaxy J7 ile ulaşılmıştı. Kullanıcı sayısının yüksek olması Galaxy J7 için güncellemelerin de yapılmasını sağlarken, telefonun çıkış tarihindeki işletim sistemi Android 5.1 Lollipop’tu. Android 6.0.1 ile işletim sisteminin güncel versiyonunu kullanmaya başlayacak Galaxy J7 kullanıcıları, 1.04 GB büyüklüğündeki güncellemeyi cihazlarına indirebilir. Güncelleme ile birlikte Doze modu, uygulama izin ayarları, telefon batarya kullanımında iyileştirme, performans yükseltmeleri ve TouchWiz ara yüzü gelecek.

Güncellemenin ilk olarak Rusya’da kullanılabilir olacağı belirtilirken, diğer ülkelerde de kademli olarak güncellemenin alınabileceği belirtildi. Galaxy J7 kullanıcıları güncellemeler bölümünden cihazın güncellemelerini kontrol edebilir.

Galaxy J7 Özellikleri Ne?

Galaxy J7 için önemli özellikler ise şöyle; Exynos 7580 sekiz çekirdekli işlemci, 1.5GB RAM.

In this article

Join the Conversation