Galaxy Note 6 Ne Zaman Geliyor?

Samsung tarafından Galaxy S7 serisinin satışa sunulmasının ardından gözler Galaxy Note 6’ya çevrildi.

731 0
731 0

Galaxy Note 6 için pek çok iddia gündemde yer alırken son olarak tanıtım tarihi ile ilgili bilgiler gündemde yer aldı. Samsung tarafından Samsung Galaxy Note için herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmazken gündeme gelen iddialarda cihazın Temmuz ayında dağıtılacağı belirtildi.

Temmuz’da Gelebilir Mi?

Şu an için iddia olarak gündemde yer alan bu gelişme için Samsung tarafından bir cevap gelmezken Galaxy Note 6 için Temmuz ayı işaret ediyor. Pek çok kaynakta yer alan bu haber doğrusunda kullanıcılarda da beklenti oluşturulmuş durumda.

Galaxy serisi ile birlikte Note serisiyle büyük ilgi gören Samsung’un, Note 6 ile çok daha gelişmiş özelliklerle kullanıcılara ulaşması bekleniyor. Samsung yeni telefon modellerinde çıtayı giderek yükseltirken bu konuda Samsung Galaxy S7 modelleriyle de bu durumu tekrar kanıtlamış oldu. Galaxy Note 6 için özellik konusunda herhangi bir bilgi edinilemezken cihazın Samsung Galaxy S7 modellerinde olduğu gibi yüksek özellikler içermesi ve performans sunması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 6 ile ilgili yaşanan diğer gelişmeleri de sizlere aktaracağız.  

In this article

Join the Conversation