Galaxy Note 7 İris Tarayıcıyla Geliyor!

Galaxy Note 7 modelinin 2 Ağustos'ta tanıtımına az bir süre kala markanın yeni modeli ile ilgili pek çok detay daha netlik kazanmış durumda.

669 0
669 0

Samsung tarafından geliştirilen Galaxy Note 7 modelinin iris tarayıcı özelliği ile geleceği de kesinlik kazandı. Bugüne kadar yapılan pek çok paylaşım ile birlikte yeni telefon modeli hakkında bilgi almak mümkün olurken en çok dikkat çeken noktalardan bir tanesi telefonda yer alan iris tarayıcısı oldu.

Güvenlik Üst Seviyede!

Bugüne kadar diğer telefon modellerde genelde parmak izi okuyucusu yer alırken bu özellik ile güvenlik sağlanmaya çalışılıyor. Fakat Samsung bu konuda güvenliği en üst seviyelere çekmeye çalışırken iris tarayıcısı ile birlikte oldukça özel ve kişisel bir kullanım sunmaya çalışıyor.

Daha önce cihazın özellikleri ile ilgili pek çok sızdırma yapılırken, son olarak iris tarayıcısının olacağı ile ilgili rapor net bir şekilde paylaşıldı. Bu rapor ile birlikte Samsung Galaxy Note 7 modelinin iris tarayıcılı şekilde geleceğini kazanırken bu durum sektörde yeni hareketlilikler yaşatdı. Bu özelliği özellikle kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanacak olması ve Samsung’un bu alanda başarıya ulaşması diğer üreticiler için de önemli bir ipucu sunacak. Bu sayede bundan sonra piyasaya sunulacak pek çok telefon modelinde de iris tarayıcısını görmek mümkün olabilir.

Zauba’da görülen raporlarda iris tarayıcıların sevkiyatında yer alan detaylar bu konuda önemli ipuçları sunuyor. Samsung telefonu için kullanılacağı belirtilen bu tarayıcıların yeni modelde kullanılacağı beklenirken bu konuda önemli bir sızdırma yapılmış durumda.

In this article

Join the Conversation