Galaxy Note 7 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Samsung tarafından kıyasıya son olarak sunulan cihaz Galaxy Note 7 modeli olurken cihazın Türkiye'deki satış fiyatı da netlik kazandı.

767 0
767 0

Samsung son modelleri ile dünya genelinde oldukça ilgi görürken markanın yeni kozu Samsung Galaxy Note 7 oldu. Yeni modeli ile piyasada yeniden yüksek satışları hedefleyen Samsung, Galaxy Note 7 modeli ile birlikte pek çok Avrupa ülkesinde ve pazarlarda yer alacak.

::. Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı .::

Türkiye’de de satışa çıkacak olan modelin özellikle ön sipariş döneminin başlamasıyla birlikte kaç para olacağı da netlik kazanmış durumda. Uzun zamandan beri telefon modelinin fiyatının ne olacağı merak edilirken yaşanan bu gelişmenin ardından Türkiye’de cihazın satışı ile ilgili tüm soru işaretleri de giderildi.

Hepsiburada.com’da Satılacak

Şu anda ön sipariş dönemi başlayan cihazın 19 Ağustos tarihi itibariyle kullanılabileceği belirtilirken Samsung Galaxy Note 7’nin Türkiye satış fiyatı 3.999 TL. Hepsiburada.com üzerinden satışa çıkartılan cihaz üstelik yüzde 11 gibi bir indirim ile sunulacak. Bu bakımdan cihazı diğer mağazalardan almak isteyen kişilerin daha yüksek bir fiyat ödemesi gerekebilir.

Hepsiburada.com üzerinden daha erken sürede satın alınabilecek cihaz için sadece gümüş ve siyah renkleri mevcut. 30 Ağustos tarihi itibariyle Samsung tarafından resmen satışa çıkarılacak cihazların ardından kullanıcılar istediğin renkteki cihazı alabilecek.

Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri

5.7 inç 2560×1440 Super Amoled Kıvrımlı Ekran

Gorilla Glass 5 teknolojisi

Exynos ve Snapdragon 820

4 GB

12 MP arka kamera

5 MP ön kamera

3500 mAh batarya

64GB depolama

Android 6.0 Marshmallow

In this article

Join the Conversation