Galaxy S7 Edge+ Mi Geliyor?

Samsung'un yeni modeli olacak Galaxy Note 7 ile birlikte markanın Galaxy S7 Edge+ modelini de piyasaya sunacağı iddia edildi.

724 0
724 0

Son zamanlarda Samsung Galaxy Note 7 serisine dahil pek çok bilgi ve iddia gündemde yer alırken bu konuda son gelen haberler Note 7’nin dışında farklı versiyon olacak Galaxy S7 Edge+ modelinin de kullanıcılar ile buluşturulacağı iddia edildi.

Bu iddialar ile birlikte Samsung cephesinde hareketli günler yaşanmaya devam ettiği de tahmin edilirken, yeni gelen iddialar ile birlikte Samsung’un bugüne kadar benzerlerini gördüğümüz bir üretime başlayacağı da öğrenilmiş oldu. Her ne kadar gündemde yer alan bu tür iddialar için Samsung cephesinden herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da en son Galaxy S6 serisi ile görülen Edge+ Samsung S7 serisi ile birlikte tekrar piyasaya çıkartılabilir.

Özellikle S7 serisi ile dünya genelinde büyük ilgi gören ve yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Samsung’un bu konuda daha fazla satış yapabilmek adına farklı modelleri kullanıma sunduğu da konuşulanlar arasında.

Tasarım Aynı Olabilir

Yeni telefon modelinin Galaxy Note 7 modelinde olduğu gibi çift taraflı kavisli bir ekrana sahip olacağı ve özellikle tasarım açısından S7 serisini devam ettireceği öne sürüldü. Donanım açısından çok fazla farkların olması beklenmezken tasarım ve adı ile farklı bir şekilde piyasaya sunulacak. Telefon modelinin gerçekleşmesi halinde kullanıcılardan ilgi görmesi bekleniyor.

In this article

Join the Conversation