Galaxy S7 Edge Olimpiyat Sürümü Hediye Edilecek

Galaxy S7 Edge Rio Olympic Games Limited Edition olarak adlandırılan özel telefon Rio Olimpiyat oyunlarında yer alacak atletlere Samsung'tan hediye edilecek.

603 0
603 0

Samsung tarafından yapılan son açıklamalarda markanın özel bir kampanya başlattığı ve Rio Olimpiyatları’na katılan atletlere son çıkarılan telefon modelinin hediye edileceği belirtildi. Bu yaz 2 Ağustos tarihi itibariyle Brezilya’nın Rio kentinde başlayan Yaz Olimpiyatları Samsung’un da üzerinde önemle durduğu etkinliklerden bir tanesi oldu.

Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda Samsung Galaxy S7 Edge modelini Olimpiyatlara özel olarak tasarlayan Samsung’un modeli Rio Olimpiyatları’nda yer alacak atletlere hediye edeceği ifade edildi. Galaxy S7 Edge Rio Olympic Games Limited Edition olarak adlandırılan telefon modelinin tüm atletlere hediye edilmesi bu konuda oldukça olumlu karşılandı. Samsung tarafından piyasaya sunulduktan sonra yüksek satış rakamlarına ulaşan ve dünya genelinde kullanılan amiral gemisinin atletlere hediye edilecek olması Samsung’un hoş bir sürprizi olarak değerlendirildi.

Samsung tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde Rio olimpiyatları için özel olarak üretilen ve sadece sınırlı sayıda satışı gerçekleştirilecek Galaxy S7 Edge Rio Olympic Games Limited Edition modeli Rio Olimpiyatları’nda yarışacak 12500 atlete ücretsiz olarak dağıtılacak.

Galaxy S7 Edge Rio Olympic Games Limited Edition Özellikleri Neler?

5.5 inç 2560x 1440 piksel çözünürlüğünde dokunmatik iki yanı kavisli ekran

4GB RAM

32GB dahili depolama

Snapdragon 820 çip seti

12MP arka kamera

5MP ön kamera

Google Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi 

In this article

Join the Conversation