Galaxy S7 ve S7 Edge İçin Yeni Güncelleme

Samsung tarafından piyasaya sürülen Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine yeni bir güncelleme daha geldi.

715 0
715 0

Akıllı telefon sektöründe Samsung yaptığı üretimlerle adeta 2016 yılına damga vurmuş durumda. Marka tarafından üretimi gerçekleştirilerek piyasaya sürülen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri 25 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşırken her gün artan bu rakam Samsung’un yüzünün gülmesini sağlıyor.

Gösterilen bu ilgi telefon modelleri için Samsung’un ek mesai yapmasına da neden olurken yeni bir güncellemenin daha telefonlara sunulduğu belirtildi. Daha önce de pek çok kez farklı güncellemeleri kullanıcılarına sunan Samsung yeni güncelleştirme ile birlikte daha iyi bir telefon deneyimi sunmayı başardı.

Güncelleme neler getiriyor?

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için sunulan güncelleme paketinin 104 megabyte büyüklüğünde olduğu görülürken Temmuz ayı güvenlik iyileştirmelerinin bu güncelleme paketi ile sunulduğu belirtildi. Güncellemeler telefonda performans açısından da iyileştirmeler sağlıyor.

Türkiye’deki kullanıcılar tarafından da alınabilecek olan bu güncelleme telefon üzerinden kontrol edilebilir durumda. Akıllı telefonunuzda “Ayarlar>> Cihaz Hakkında>> Güncellemeleri indir” yolunu izleyerek güncelleme kontrolü yapabilir ve kolay bir şekilde yeni güncellemeyi cihazlarınızı alabilirsiniz. Telefondan daha iyi bir sisteme sahip olunmasını sağlayan güncellemenin tüm kullanıcılar tarafından alınması öneriliyor. 

In this article

Join the Conversation