Galaxy S8 Şimdiden Konuşuluyor!

Samsung tarafından henüz Galaxy Note 7 serisi çıkartılmamış olsa da şimdiden Galaxy S8 konuşulmaya başlandı.

641 0
641 0

Samsung önümüzdeki günlerde yapacağı yeni tanıtım ile birlikte Note 7 versiyonunu piyasaya sunacak. Uzun zamandan beri Note 7’nin özellikleri ile gündemde kalmayı sürdüren Samsung yeni modelinin ardından satışa çıkartacağı Galaxy S8 modeli ile gündemde yer almaya başladı. Her ne kadar yeni modelin tanıtılmasına oldukça uzun bir süre olsa da son modelleri ile yakaladığı başarının ardından dünya genelinde daha fazla ilgi görmeye başlayan Samsung şimdiden nasıl bir telefon modelini sunacağı konusunda pek çok kişinin Galaxy S8 modelini konuşmasını sağladı.

Performans Artacak

Galaxy S7 serisi ile birlikte çıtayı oldukça yükselten ve çok iyi bir telefon deneyimi sunan Samsung’un bu durumu Galaxy S8 modeliyle birlikte çok daha yukarılara çıkaracağı ve yeni bir model ile kullanıcıları tekrar memnun edeceği en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. İddialarda Galaxy 8 modelinin çok daha üstün özelliklerde olacak ve aynı zamanda farklı aksesuarlarıyla da kullanıcılara çok farklı bir telefon deneyimi sunacağı belirtiliyor.

Yeni telefon modelinin Android 7.0 Nougat ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca VR ekosistemi DayDream projesi de telefonda yer alabilir. Gündemde yer alan diğer iddialarda ise Galaxy S8’de 4K çözünürlüğünde AMOLED ekran da yer alabilir. 

In this article

Join the Conversation