General Mobile 4G Fiyatı Düşürüldü!

General Mobile tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan General Mobile 4G için büyük bir indirimin yapıldığı açıklandı.

876 0
876 0

General Mobile tarafından Mayıs ayı içerisinde tanıtımı gerçekleştirilen telefon modelinde büyük bir indirime gidildi. İndirimin yapılması ile birlikte 200 TL daha ucuz bir etiket fiyatıyla satılmaya başlanan General Mobile 4G kullanıcılardan da oldukça ilgi gördü.

Yeni Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda piyasaya çıktığı zaman 799 TL’lik bir etiket fiyatına sahip olan telefonun bundan sonraki süreç içerisinde 200 TL indirimli haliyle 599 TL’den satılacağı açıklandı. Türkiye’nin ilk Android One telefonu olarak ifade edilen General Mobile 4G bu bakımdan hem ilginç özellikleri barındırıyor hem de kullanıcılara pek çok konuda avantaj sağlıyor.

Telefon ile ilgili bundan sonraki süreç içerisinde nasıl bir ilginin olacağı merak edilirken özellikle yapılan bu indirim ile birlikte kişilerin çok uygun bir fiyata yeni bir telefon sahibi olması sağlanıyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda aynı zamanda telefon modelinin özellikleri ile ilgili paylaşımlarda da bulunurken telefondaki yer alan en önemli özellikler şöyle;

4.5G desteği

5 inç 720p HD IPS ekran

Snapdragon işlemci

2 GB RAM

16 GB dahili hafıza

13 megapiksel arka kamera

5 megapiksel ön kamera

In this article

Join the Conversation