General Mobile GM 5 Plus, Türkiye’de Satışa Sunuldu

General Mobile’ın akıllı telefonu GM 5 Plus Türkiye’de satışa sunuldu. Şubat ayında MWC etkinliğinde tanıtılan akıllı telefon sonunda ülkemizde satışa sunuldu. Android One platformunda yer alan akıllı telefonda, uzay...

2118 0
2118 0
General Mobile GM 5 Plus

General Mobile’ın akıllı telefonu GM 5 Plus Türkiye’de satışa sunuldu.

Şubat ayında MWC etkinliğinde tanıtılan akıllı telefon sonunda ülkemizde satışa sunuldu. Android One platformunda yer alan akıllı telefonda, uzay grisi, gümüş, altın ve roze altın olmak üzere dört farklı renk seçenekleri bulunuyor.

GM5 Plus’da işlemci olarak Qualcomm’un Snapdrogan 617 modeli bulunuyor. 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolamam alanının kullanıldığı akıllı telefonun depolama alanı SDkart ile 128 GB’a kadar arttılabiliyor. Android 6.0 Marshmallow ile gelen akıllı telefonda, Full HD çözünürlüğe sahip Corning Gorilla Glass 4 ile korunan 5.5 inç boyutunda bir ekran bulunuyor. 7.9 mm’lik kalınlığa sahip olan akıllı telefonda, 3100 mAh’lik bir batarya bulunuyor.

General Mobile GM 5 Plus

Şuan için Türkiye satış fiyatı 999 TL, operatör firmalarından veya mağazalardan satın alabilirsiniz. GM 5 Plus, Turkcell ve Vodafone satış noktalarında tarifeye ek olarak 12, 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle satın alınabiliyor.

General Mobile GM 5 Plus

 

In this article

Join the Conversation