God of War 4 Geliyor

21 yıllık bir geçmişi olan E3 adlı oyun organizasyonu kapılarını açıyor. Organizasyonda en çok merak edilen ise God of War 4.

947 0
947 0

Dünya genelinde büyük bir ilgi gören ve her yıl beklenti yaratan E3 için geri sayım tamamlanıyor. Bugün kapıların açılması ile birlikte başlayan etkinlikte, pek çok farklı oyunun tanıtımının yapılması beklenirken, bu konuda en çok beklenen oyun God of War 4. 50 binden fazla kişinin katılması beklenen etkinlik 16 Haziran’a kadar sürecek. Oldukça yoğun olarak hazırlanan programda pek çok üretici, farklı oyunları ile yer bulurken, 2015 yılında düzenlenen etkinlik de oldukça hareketli geçmişti.

Büyük İddia

Konuyla ilgili beklentileri arttıran haber ise Sony’e çok yakın olan Shinobi602 adlı hesap üzerinden yapılan açıklama. Açıklamada God of War 4’ün E3’te tanıtılacağı belirtilirken, son dönemlerin en popüler oyunlarından birisi olan God of War için de oyun sevenlerde bu mesaj ile birlikte büyük bir heyecan yaratıldı. Her ne kadar resmi olarak herhangi bir açıklama yapılmamış da olsa bu konuda iddialar oldukça güçlü.

God of War 4 ile ilgili yapılan açıklamalarda oyunun konusu da açıklanırken, oyunda Kratos’un bu sefer İskandinav tanrılarına karşı mücadele vereceği belirtildi . God of War 3 ile birlikte bu konuda soru işareti yaratılırken, God of War 4 ile birlikte bu soru işareti de giderilecek ve yeni bir mücadele daha God of War 4 ile başlayacak.  

In this article

Join the Conversation