Google Play Music ve Youtube Red 4 Ay Ücretsiz!

Google tarafından yapılan son açıklamada Google Play müzik ve YouTube Red için dört aylık ücretsiz deneme hakkının sağlanacağı belirtildi.

724 0
724 0

Google tarafından ücretli bir şekilde kullanıcılara sunulan Google Play Music limitsiz versiyonu ve YouTube Red versiyonunun yeni abone olan kişilere dört ay boyunca ücretsiz bir şekilde sunulacağı açıklandı. Bu konuda özellikle yeni üyelerin kapsam altına alınması kişilerin ücretsiz bir şekilde servisleri denemesini sağlayacak. Konu ile ilgili yapılan açıklamada pek çok kişinin üyelikleri üzerinden bu servislerden yararlanmaya çalıştığı görülürken yapılan açıklamalarda kişilerin 4 ay boyunca herhangi bir ek ücret ya da hiçbir şekilde ödeme yapmadan servislerden sınırsız bir şekilde yararlanabileceği belirtildi.

Reklamsız Keyif

Normalde 40 dolar gibi oldukça yüksek bir ücretin ödenmesi gerekirken kampanya dahilinde kişiler bedelsiz bir şekilde bu yeni servisleri ve özellikleri deneyebilecek. Servislerin ücretli üyelik türlerinde en önemli sağlanan avantaj herhangi bir reklam gösteriminin olmaması. Google Play müzik üzerinden müzik dinlemek isteyen kişiler ya da YouTube RED ayrıcalığı ile video izlemek isteyen kişiler herhangi bir reklam görüntülemeden sadece video ve müzik deneyimi yaşayabilecek.

Ücretsiz versiyonlarda şu anda kullanımda olduğu gibi kişilerin müzikler ya da videolar öncesi reklamları izlemesi gerekiyor ve belli bir süre boyunca reklamların kapatılması da mümkün değil.

In this article

Join the Conversation