GoPro, özel görüntü sabitleme ekipmanı: Stabylizr

Hızlı geçen tatil günlerinin anılarını bilgisayarınızda izlerken bulanık görüntüler canınızı sıkıyorsa vücut hareketlerinizden kaynaklanan sarsıntıları önleyecek bir gimbal sisteme ihtiyacınız var. GoPro için üretilen ve kullanımı son derece...

761 1
761 1
GoPro

Hızlı geçen tatil günlerinin anılarını bilgisayarınızda izlerken bulanık görüntüler canınızı sıkıyorsa vücut hareketlerinizden kaynaklanan sarsıntıları önleyecek bir gimbal sisteme ihtiyacınız var. GoPro için üretilen ve kullanımı son derece basit Stabylizr, epey yüksek fiyatlı alternatiflerin yanında uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

GoPro

Henüz macerasının başlarında olan Stabylizr, Kickstarter’da destek topluyor. Mayıs ayının ilk haftası start alan projede 30 bin euroluk hedef belirleyen ekip, ilk hafta sonlanmadan sınırı aşmayı başarmış.

Ufak boyutlu, hafif ve tamamen su geçirmez olan Stabylizr, suda batmıyor. Tüm GoPro modelleri ve GoPro aksesuarlarıyla uyumlu olan gimbal, hareket halinde görüntü kaydederken oluşan sarsıntılı videolara kesin çözüm olmayı amaçlıyor. Gerektiği zaman sadece tripod olarak da kullanılabileceği belirtilen Stabylizr’ın ağırlığı 240 gram. Eylül ayında teslimata başlanması planlanan Stabylizr’ı erken davranırsanız 89 euro fiyatla sipariş edebilirsiniz.

In this article

Join the Conversation