Harry Potter yeni fragman

Harry Potter evreninin fantastik canavarları tüm ihtişamıyla yeni fragmanda   Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulunda eğitim görmüş, İngiliz büyücü Newton (Newt) Artemis Fido Scamander‘in Amerika’ya uzanan macerası yeni...

1392 0
1392 0

Harry Potter evreninin fantastik canavarları tüm ihtişamıyla yeni fragmanda

 

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulunda eğitim görmüş, İngiliz büyücü Newton (Newt) Artemis Fido Scamander‘in Amerika’ya uzanan macerası yeni fragmanla biraz daha aydınlanıyor.

Hogwarts kütüphanesinde önsözü bizzat Albus Dumbledore tarafından yazılmış bir kitabı bulunan Newt Scamender’in bizi Harry Potter evrenine geri döndürecek olan macerası yeni bir fragmana kavuştu. Filmle ilgili detaylarla dolup taşan fragmanda Burnuk‘tan Kimera’ya, Nundu’dan Grifin’e kitabında yer verdiği pek çok fantastik canavara şahit oluyoruz. New York’u bekleyen büyük tehdit ise Scamander’in ana hedefi. Muggle‘ları da içine çekecek olan bu büyük tehlike aksiyonu beraberinde getiriyor. Aynı zamanda film romantik sahnelere de yer verecek gibi görünüyor. Fragmanı haberin üstündeki videodan izleyebilirsiniz. Ancak izlemeden önce uyaralım, fragman filmden çok fazla yeni sahneye yer veriyor. Pişman olabilirsiniz.

Eddie Redmayne, Colin Farrell ve Ezra Miller’ın rol aldığı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? 18 Kasım‘da vizyondaki yerini alacak.

In this article

Join the Conversation