Honor 5 Play Çin’de Satışta

Huawei tarafından tanıtımı gerçekleştirilerek piyasaya sunulan Huawei Honor 5 Play modeli Çin’de resmen satışa çıkarıldı.

613 0
613 0

Dünya genelinde üçüncü dev üretici olarak kabul edilen Huawei, yeni modelleri ile birlikte piyasada yer almayı sürdürüyor. Marka tarafından son olarak tanıtımı yapılan cihaz Honor 5 Play adını alırken ilgili model Çin’de düzenlenen resmi bir etkinlik ile birlikte resmen piyasaya sunuldu. Telefon modelini satışa sunulmasıyla birlikte önemli alternatiflerinden bir tanesi de piyasaya çıkmış olurken, kullanıcılar ilk izlenimlerde telefon modeli ile ilgili olumlu yorumlar yaptı.

Honor 5 Play Özellikleri Ne?

Tanıtımı yapılan modeller 5. inçlik bir ekranın kullanıldığı belirtilirken bu ekran1280x720 piksel HD çözünürlüğünde sunuldu. 2.200mAh batarya ile sunulacak telefonda çift SIM kart ve 4G LTE özellikleri bulunuyor. Telefonun Çin’de piyasaya sürülecek modeli için 91 dolarlık bir fiyat öngörülmüş durumda. Bu bakımdan Huawei kalitesini denemek isteyen kişiler 91 dolar gibi oldukça uygun bir fiyat üzerinden bu imkana sahip olabilecek. 

In this article

Join the Conversation