HTC Desire 630 Fiyatı Ne Kadar?

Mobil sektörde adından söz ettiren markalardan olan HTC, yeni modelinin tanıtımı yaptı. Tanıtım ile birlikte HTC Desire 630 resmen satışa çıkarıldı.

870 0
870 0

Giriş seviyesinde yeni bir model ile piyasaya giriş yapan HTC, HTC Desire 630 modelinin tanıtımını resmen gerçekleştirdi. Giriş seviyesindeki telefon modelinde özellikle de bu doğrultuda olurken, cihazın özelliklerinin yanı sıra fiyat bilgisi de paylaşıldı.

Hindistan’da Satışa Çıkıyor!

HTC Desire 630 ile ilgili yapılan açıklamalarda telefon modelinin ilk olarak Hindistan’da satışa sunulacağı ve ardından diğer ülkelerde de satışa çıkacağı paylaşılırken, diğer modelleriyle ilgi gören HTC’nin HTC Desire 630 ile de ilgi görmesi bekleniyor.

HTC Desire 630’nın Fiyatı Ne Kadar?

Daha önce Mobil Dünya Kongresi 2016’da tanıtılan HTC Desire 630 fuarda da ilgi görürken, Hindistan’da 222 Dolar gibi bir etiket fiyatına sahip olacağı açıklanan telefon modelinin ilgi görmesi bekleniyor. Özellikle telefon seçiminde HTC’den yana tercih yapan kişilerin uygun fiyatı ile HTC Desire 630 sayesinde telefon ihtiyacını giderebilmesi oldukça makul.

HTC Desire 630 Özellikleri Ne?

HTC Desire 630 için yapılan tanıtımlarda 5 inç 720p destekleyen LCD ekranın yer aldığı belirtilirken, cihazda SnapDragon 400 işlemci tercih edilmiş durumda. 2 GB RAM ve microSD desteği ile uygun özelliklerdeki cihaz, fiyatına göre oldukça iyi bir performans sunuyor.  

In this article

Join the Conversation