HTC Nexus Telefon Renklendi

HTC tarafından üretimi yapılan ve Nexus 5 adı verilen telefonun iki farklı renkte kullanılması oldukça hoş bir tasarımın ortaya çıkmasını sağladı.

675 0
675 0

Geçtiğimiz günlerde Nexus modelinin görüntüleri sızdırılan HTC için yeni çalışmalar yapıldı. Photoshop’ta yapılan çalışmalar dünya genelinde büyük beğeni kazanırken 2 farklı renk ile yapılan çalışmalar oldukça hoş ve değişik bir telefonun ortaya çıkmasını sağladı.

Kullanıcılar İlgi Gösterdi!

HTC tarafından yapılan Nexus çalışmasının sadece küçük bir bölümü sızdırılarak görüntülenirken bu konuda renklerin ne olacağı bugüne kadar kesinlik kazanmadı. Buna karşın Reddit kullanıcısı tarafından yapılan çalışmalar ile birlikte telefon çok daha farklı bir görünüme kavuştu. Bu durum pek çok kullanıcı tarafından da beğenilirken telefon modelinin bu şekilde çıkması satış rakamlarına da olumlu bir etki yapabilir.

Bugüne kadar akıllı telefonlarda çok fazla tercih edilmeyen kırmızı renkli versiyonunun en çok sevilen renk olduğu görülürken yapılan bu çalışmaların ardından şimdi gözler HTC’nin yeni telefon modelini hangi renklerle sunacağına çevrildi. Ayrıca yapılan çalışmaların üretimlerde herhangi bir etki yapıp yapmayacağı da merak ediliyor. 

In this article

Join the Conversation