Huawei Mate S2 Kavisli Ekranla Gelebilir

Kavisli ekranlı telefonların popüler duruma gelmesi ve ilgi çekmesi pek çok markayı da bu yönde çalışma yapmaya itmiş durumda. Bu konuda son haber ise Huawei’den geldi.

755 0
755 0

Kavisli ekrana sahip telefonların kullanıcılar tarafından tercih edilmesi bu tip modellerin daha çok piyasaya sürülmesini sağlıyor. Samsung

 gibi markalar tarafından yapılan kavisli modeller pek çok kullanıcı için cazip durumda olurken diğer markalar da benzer modeller üreterek pastadan pay almaya çalışıyor. Kavisli ekrana sahip telefonlara son olarak Huawei, üretilmesi planlanan Huawei Mate S2 ile katılacak.

Bugün gündeme gelen Huawei Mate S2 haberlerinde telefonun kavisli bir ekrana sahip olacağı belirtilirken bu özelliği ile birlikte kavisli ekran modeli üreten markalar arasına Huawei de katılacak.

Yeni telefon modeli için yapılan açıklamalarda Samsung Galaxy S7 Edge’de olan kavisli ekrandan çok daha farklı bir ekranın tasarlandığı ve bu açıdan karşılaştırmanın yapılamayacağı belirtilirken bu açıklama sonrasında yeni ekranın nasıl olacağı da merak edilmeye başlandı. Konu ile ilgili hiçbir ekran görüntüsü paylaşılmazken cihazın önümüzdeki günlerde nasıl olacağına dair ipuçlarının sızdırılması bekleniyor.

Huawei tarafından yapılan akıllı telefonlar piyasada son yıllarda daha fazla tutulmaya başlarken özellikle son üretilen modeller ciddi satış rakamlarına ulaşmış durumda. Performans ve kaliteyi bir arada bulundurmayı başaran ve düşük fiyatlarıyla da kullanıcı dostu olan Huawei telefon modelleri bu açıdan önümüzdeki yıllarda çok daha fazla kişi tarafından tercih edilebilir.

In this article

Join the Conversation