Huawei TalkBand T3 Özellikleri

Huawei, Londra düzenlediği etkinlikte TalkBand T3 çözümünü tanıttı. Huawei'nin TalkBand T3 ile giyilebilir teknoloji alanında iddiasını koruduğunu söyleyebiliriz.

832 0
832 0

Huawei, bugün itibariyle Londra’da düzenlediği etkinlikte 2016 yılının amiral gemileri Huawei P9 ve Huawei P9 Plus cihazlarının tanıtımını gerçekleştirdi. Şık tasarımı ile dikkat çeken telefonlara ek olarak TalkBand T3 adlı giyilebilir teknoloji çözümü de tanıtılan ürünler arasındaydı.

Huawei P9 Hakkında Her Şey!

Çinli teknoloji devi Huawei’nin yeni amiral gemi modeli Huawei P9 tanıtıldı. Peki, Huawei P9…

Firmanın TalkBand T2 çözümü, piyasaya son derece iddialı bir giriş yapmış, kullanıcı yorumlarına bakılarak var olan beklentileri karşılamıştı.

Bugünkü etkinlikte tanıtılan TalkBand T3 ürünü ise “Active, Classic, Elite” şeklinde 3 farklı model ile kullanıcılara sunulacak.

  TalkBand T3 Active Model

TalkBand T3 çözümünün Active modeli; spor yapan, hareketli bir günlük hayata sahip kullanıcılara yönelik tasarlanmış durumda. Active model, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak.

  TalkBand T3 Classic Model

Altın, bej ve kahverengi renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak Classic model; giyilebilir teknolojiler konusunda şıklıktan taviz vermeyen kullanıcılara yönelik olacak.

  TalkBand T3 Elite Model

Titan paslanmaz çelikten yapılan Elite modeli, gri renk görünüme sahip olacak ve diğer modellere oranla daha yüksek bir satış fiyatından kullanıcılara sunulacak.

TalkBand T3 Özellikleri

-Cihaz 80×128 çözünürlükte AMOLED ekrana sahip durumda.

91 mAh pil ömrüne sahip cihaz, tam batarya ile yaklaşık olarak 3 gün kullanılabilecek. Cihazın şarj olma süresi ise olumsuz yönlerinden biri olarak gözüküyor. TalkBand T3 5.5-6 saat arasında tam şarj olabilecek.

IP57 sertifikasına sahip TalkBand T3 cihazları, toz ve suya karşı dayanıklı olacak.

-Cihaz, Huawei’nin son sürüm 4.2 Bluetooth çözümünü barındıracak.

-TalkBand T3 akıllı bilekliği bozulmamış  bir görünüm sağlamak ve ekranı çiziklerden korumak amacıyla parmak izi kaplamasına sahip olacak.

TalkBand T3 Active model 169 Euro, Klasik model 199 Euro, Elite model 249 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

In this article

Join the Conversation