Hugo Boss ve Tommy Hilfiger’dan Android Wear’lı akıllı saatler

Android Wear'lı akıllı saat kervanına Tommy Hilfiger ve Hugo Boss da katıldı. Kısa bir süre önce aralarında Armani, Michael Kors ve DKNY’nin bulunduğu birçok

1150 0
1150 0

Android Wear’lı akıllı saat kervanına Tommy Hilfiger ve Hugo Boss da katıldı. Kısa bir süre önce aralarında Armani, Michael Kors ve DKNY’nin bulunduğu birçok markanın akıllı saatini tanıtan Fossil Grubu bu kez Tommy Hilfiger ve Hugo Boss marka akıllı saatleri kullanıcıların beğenisine sundu. Baselworld 2017 kapsamında duyurulan saatler özellikle moda tutkunlarını hedef alıyor. Android Wear 2.0 işletim sistemli saatlerden Hugo Boss Touch isimli saat, tasarımsal açıdan klasik bir saate benziyor.

Deri kayışıyla şık bir görünüm sunan saat Wareable sitesinin belirttiğine göre NFC sensörü bünyesinde barındırıyor. Kalp ritmi sensörünün yer almadığı saatin ağustos ayında 395 dolardan satışa sunulacağı belirtiliyor. Tommy Hilfiger tarafından tanıtılan TH24/7You isimli saat ise moda markasıyla paralel bir tasarım çizgisi yansıtıyor. Metal bir bileziğin eşlik ettiği saatin arayüzünde Tommy Hilfiger logosu ve ünlü modacının hafızalara kazınan renkleri yer alıyor. Hugo Boss’un tanıttığı Touch modelinden daha uygun olan saatin fiyatı ise 299 dolar. Tommy Hilfiger imzasının taşıyan ve stil tutkunlarının ilgisini çekeceğe benzeyen akıllı saatin ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Introducing the @TommyHilfiger TH24/7You watch powered by #AndroidWear. #Baselworld2017 pic.twitter.com/EiIZMDHgS6

— Android Wear (@AndroidWear) March 24, 2017

In this article

Join the Conversation