HyperX, Cloud Revolver Modelini Duyurdu

HyperX, Mayıs ayında satışa sunulacak olan HyperX Cloud Revolver oyuncu kulaklığını duyurdu. HyperX, yeni oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Revolver’i duyurdu. Nis 1, 2016

869 2
869 2

HyperX, Mayıs ayında satışa sunulacak olan HyperX Cloud Revolver oyuncu kulaklığını duyurdu.

HyperX, yeni oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Revolver’i duyurdu. Yüksek ses kalitesi, konfor ve dayanıklılığı ile oyunculara özel bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlayan HyperX Cloud Revolver, 1 Nisan’dan itibaren ön siparişe sunulacak. Yeni kulaklığın dağıtımına ise Mayıs ayında başlanacak.

MLG CS:Go Major Championship: Colombus’un resmi kulaklık sponsoru olan yeni HyperX Cloud Revolver, stüdyo sınıfında ses kalitesi ile fark yaratıyor. Özellikle FPS türündeki oyunlarda derinlik ve genişlik hassasiyeti ile rakipleri daha uzaktan duymaya imkan veren yeni kulaklık, oyunculara rekabette büyük avantaj kazandırıyor.

50mm sürücüye sahip olan HyperX Cloud Revolver, gelişmiş ses kalitesi ile kullanıcıların sevdikleri müzikleri dinlerken konser salonu benzeri bir deneyim yaşatıyor. HyperX’in ödüllü hafızalı kumaşı sayesinde saatlerce kullanımda bile rahatsızlık vermeyen yastıklar, oyunseverlere yüksek konfor sunuyor. Ürünün avantajlı ön siparişi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Sürücü: 50mm Dinamik neodim mıknatıs

Frekans Tepkisi: 12Hz – 28,000Hz

Ağırlık: 360gr (mikrofonla 376gr)

Kablo Uzunluğu: Headset 1m, Ses Kontrol Kutusu 2m

Bağlantı: 3.5mm

In this article

Join the Conversation